The Bite

The Bite Cihangir’de bulunan manzara eşliğinde nefis yemekler yiyebileceğiniz ve manzara karşısında huzur dolu dakikalar geçirmenizi sağlayacak harika bir mekan. Grupça yada bir arkadaşınızla birlikte gelebileceğiniz mekanda İspanyol Mutfağından lezzetler tatmak mümkün, üstelik manzara eşliğinde romantik bir yemek tecrübesi yaşamanın verdiği hazzı anlatmak mümkün değil. Özel günlerinizde uygun fiyata manzara eşliğinde sürpriz yemekler organize etmek için tercih edebileceğiniz mekan sizin için doğru tercih olacaktır.

The Bite'tan gözüken Panaromik İstanbul Manzarası

The Bite’tan gözüken Panaromik İstanbul Manzarası

Manzarası sayesinde arkadaşlarınızla birlikte keyifli sohbetlerde edebileceğiniz mekanda saatlerce oturup konuşabilir farkına varmadan konudan konuya atlayabilirsiniz. Sohbet ettiğiniz konuların kendinden ortaya çıktığı mekanda çalışanlarında gayet nazik ve samimi olması leziz yemeklerin kalitesini %100 arttırıyor. Çalışanların nezaketi, yemeklerin lezzeti, yemek tabağına katılan görsellik ile “Yemede yanında yat” atasözünün gerçek anlamını bulmuş oluyoruz.

Müdavimleri tarafından en çok tercih edilen köftelerini denemenizi bizde tavsiye ediyoruz. Muhteşem görsellik ve lezzetin buluştuğu The Bite’da hafta sonları da kahvaltı keyfi, yemek yemeyi ihtiyaç olarak değil de bir zevk olarak görenler için mutlaka denenmesi gereken bir yer.

Yazıyı paylaşın